O TO PARĘ SŁÓW WIĘCEJ O NASZEJ MAGII

Legalność Magii

Wszystko co nowe, nieznane i niekonwencjonalne, budzi w ludziach lęk i poczucie niepewności. Na szczęście wielu z nas ma otwarty umysł i chcąc wprowadzić swoje życie na zupełnie nowy poziom nie boi się przekraczać kolejnych granic poznania. Co więcej, tym samym tropem podąża nauka, która rozwija się w niesamowitym tempie i normalizuje rozwiązania wcześniej uważane za dziwne, niepokojące czy groźne.

Dokładnie tak sytuacja wygląda w przypadku magicznych grzybków i ich fascynujących możliwości. Choć prowadzone od lat badania udowadniają zbawienny wpływ mikrodawkowania grzybów psylocybinowych na ludzki organizm to – niestety – ich hodowla w wielu krajach (m.in. w Polsce) jest wciąż nielegalna.

Miłości do nauki
nie można zakazać

Przepisy prawa nie nadążają za nauką, dlatego wszystko co “nowe” i “niekonwencjonalne” często równa się “zakazane”. Na szczęście nikt nie jest w stanie zatrzymać postępu, a badania i obserwacje naukowe growkitów są w naszym kraju w pełni legalne. Jeśli więc tak jak mnie, interesuje Cię mykologia i chcesz poświęcić swój czas na naukowe eksperymenty z magicznymi grzybkami, to pomogę Ci chłonąć tę wiedzę wszystkimi zmysłami.

Pamiętaj jednak, by poprzestać na kolekcjonowaniu, obserwacjach i badaniach grzybni – bez hodowli, spożycia czy innych, zakazanych prawnie działań. Niech naukowa stymulacja umysłu będzie dla Ciebie największą nagrodą i drogą do poznania własnych możliwości.

Szczypta Wiedzy...

Od lat śledzę badania na temat psylocybiny i psylocyny, a także wpływu “halucynków” na ludzkie ciało i psychikę. Chętnie podzielę się z Tobą tą wiedzą i pomogę Ci swobodnie oraz bezpiecznie wejść do niezwykłego świata grzybów psylocybinowych. Jeśli więc szukasz miejsca, w którym zaczerpniesz rzetelnej wiedzy na temat “magicznych grzybków” i oddzielisz naukowe fakty od mitów i stereotypów, to świetnie trafiłeś!

Jak nauka i magia
wzajemnie się uzupełniają?

Najnowsze doniesienia ze świata nauki są nie tylko fascynujące, ale i bardzo obiecujące! Mikrodozowanie grzybów psylocybinowych niesie ze sobą szereg długofalowych korzyści prozdrowotnych, w tym:

● łagodzi stres, zmniejsza ryzyko depresji i zaburzeń psychicznych
● poprawia kondycję mózgu i uwalnia nowe pokłady kreatywności
● usprawnia układ odpornościowy
● pomaga uporać się z traumami i uzależnieniami
● wpływa na osobowość, w tym większą otwartość, pewność siebie i optymizm

Więcej informacji na temat grzybów halucynogennych i ich medycznego potencjału, a także związków między mykologią a psychologią znajdziesz we wpisach blogowych.

Zanurz się w świecie nauki i poczuj, jak magicznie zmienia się Twoje życie.

Bezpieczna

i anonimowa dostawa do paczkomatu

Gwarancja

Obfitych zbiorów

Wysyłka

tego samego dnia z Polski

Wiedza

oparta na badaniach naukowych.