Witaj poszukiwaczu wiedzy
i magicznych doznań

O TO PARĘ SŁÓW WIĘCEJ O NASZEJ MAGII

Wyobraź sobie, że trafiasz do krainy, w której wszystko jest możliwe, a rzeczywistość miesza się z fikcją

Otaczają Cię setki kolorów i faktur, a ich różnorodność, głębia i energia zapierają dech w piersiach. Dzięki obecności w tym miejscu nie tylko odczuwasz mocniej, głębiej i pełniej. Zaczynasz lepiej rozumieć swoje potrzeby, nabierasz sił do walki z własnymi demonami, a nawet fizycznymi ograniczeniami. Brzmi jak magia? Tylko pozornie, bo mówimy o nauce w najczystszej postaci!

Mam na imię Kasia...

Mam na imię Kasia i chętnie zabiorę Cię w magiczny świat nauki, pokazując związki między dwiema najbardziej fascynującymi mnie dziedzinami – psychologią i mykologią. Dzięki mnie zrozumiesz, jak wiele mają one ze sobą wspólnego i dowiesz się, jaką szansą dla ludzkiego umysłu są grzyby psylocybinowe. W oparciu o najnowsze badania naukowe pokażę Ci, jak niepozorne cuda natury, jakimi są łysiczka lancetowata czy golden teacher, mogą przenieść ludzkie życie na zupełnie inny poziom. I choć mówię tylko i wyłącznie o teorii, to głęboko wierzę, że kiedyś – w bliżej nieokreślonej przyszłości – teorię będzie można zmienić w praktykę.

A jeśli lektura ciekawostek
ze świata nauki to dla Ciebie za mało...

A jeśli lektura ciekawostek ze świata nauki to dla Ciebie za mało i chcesz bliżej poznać jedną z największych zagadek natury, jaką są grzyby halucynogenne, to zacznij je badać samodzielnie. Możesz to robić dzięki moim grow kitom z grzybniami najciekawszych i najbardziej fascynujących odmian tzw. grzybków halucynków. Prowadź własne obserwacje i testy, ale pamiętaj – oferowane przeze mnie produkty nie są przeznaczone do hodowli, a wyłącznie do celów badawczych oraz kolekcjonerskich.

Zachowaj otwartą głowę, nie bój się eksperymentów i przekonaj się, że nic tak nie stymuluje umysłu, jak nauka.

Bezpieczna

i anonimowa dostawa do paczkomatu

Gwarancja

Obfitych zbiorów

Wysyłka

tego samego dnia z Polski

Wiedza

oparta na badaniach naukowych.